fake Oakleys cheap Oakley sunglasses Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Cheap Christian Louboutin Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin shoes Wholesale Christian louboutin Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Cheap Christian Louboutin Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Discount Christian Louboutin Christian Louboutin outlet store Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian louboutin wholesale Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet mbt shoes outlet ghd straighteners uk ghd straighteners uk louboutin outlet christian louboutin outlet nfl jerseys wholesale discount mlb jerseys wholesale nba jerseys discount nhl jerseys Discontinued MBT Shoes herve leger outlet cheap nfl jerseys cheap soccer jerseys thailand soccer jerseys Fake Oakleys
Aydera - DentalTürk [ Türkiye'nin Dental Portalı ]
 
Email:
Şifre:
Şifremi unuttum?
 
Dental Türk - Türkiye'nin Dental Portalı
Üye olmak için lütfen tıklayınız! DentalTürk Üyeler:
Sitemizi 3585 ziyaretçi geziyor.
 
     
» Dental Türk
Ana Sayfa
Dental Kurslar
Dental Turizm
Dental Danışma 

» Free Hizmetler
Dental Pazar
Dental Borsa
Dental İş İlanları

» Dental Linkler
Diş Hekimleri
Diş Teknisyenleri
Dental Firmalar
Diş Laboratuvarları

» Dental Servisler
Dental Bilgiler
Dental Videolar

» Dental Arama
Sayfalarda ara:

Üyelerde ara:

E-Sözlükte ara:(İngilizce)

Bu sayfayı yazdır
Sık Kullanılanlara Ekle
Ana sayfam yap
 
Dental Haberler

Dişinde yeşil bir şey var..!

Atom çekirdekleri ile jonglörlük yapan bilim adamları, bazı durumlarda “adamlar aya çıktı ama şuna bir çare bulamadı” dedirtiyor. Bunun sebebi, bilimin günlük sorunlar karşısında zaman zaman çözümsüz kalması. Ama işler Dental Pod ile değişiyor.

Diyelim ki öğle teneffüsünden sonra derse dönüyorsunuz, alelacele tıkındığınız yemeğin ardından ayna karşısına geçecek vakit de hiç yok, acaba dişinizin arasında bir parça tavuk, ya da ufak bir kuru nane parçası kalmış olabilir mi? Bunun daha kötüsünü mezun olduktan yıllar sonra, iş yemeğinden önemli bir toplantıya yetişen büyüklerimiz yaşadı. Ama bu kabusu yıllar sonra siz yaşamayacaksınız. Tabii Dental Pod kullanırsanız.

Çoğu insan yanında diş fırçası taşımaz. Gün içinde ağız hijyeni konusunu belki özel çikletlerle çözebilirsiniz, ama bütün gün ön iki dişinizin arasındaki haşhaş tohumu ile gülümsemenizi çikletler engellemez. Dental Pod, diş fırçasının yerine geçmeye niyetli değil, sadece diş fırçasına ulaşamadığınız zamanlarda işinize yarayacak tek kullanımlık bir buluş. Metal silindirinden çıkardığınız elastik maddelerden yapılmış Dental Pod’unuzu dilinizin ucuna takıyorsunuz, sonra da dilinizi dişlerinizin üzerinde, aynen o hain kuru naneyi çıkarmaya çalışırmış gibi gezdiriyorsunuz. Dental Pod’lu dilin normal dilden farkı şu, nane çıkıyor! Üzerindeki ufak çıkıntılar dişlerin arasına girecek kadar ufak ve sert, diş etlerinizi zedelemeyecek kadar da yumuşak. Hem de aromalılar, kırmızı olan tarçın, mavi ve yeşil olan da değişik nane tatlarında. Henüz seri olarak üretilmiyor, ancak üretildiğinde kullanılması tavsiye edilmiş.

Belki de o dahi bilim adamlarının şimdiye dek günlük sorunlara çözüm getirememelerinin sebebi, akıllarının “acaba dişimde bir şey kaldı mı” sorusuyla fazlaca meşgul olmasıydı!

http://www.istegenc.com.tr/

 
  Bize Ulaşın
Dental Türk Portal Türkiye'nin Diş Hekimliği Rehberi. London / UK Tel: +44 78 9100 2293
 
Bu site en iyi 800x600 çözünürlük, IE5 ve üzeri versiyon tarayıcıda görüntülenebilir.
Tüm haklar?saklıdır.Copyright 2004-2018 ©Dental Türk - Aydera Designed by C.Aksoy
Gizlilik İlkeleri | Sponsorlar  Reklam | Rss - Atom | Kurumsal | Gruplar | Sözlük