fake Oakleys cheap Oakley sunglasses Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Cheap Christian Louboutin Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin shoes Wholesale Christian louboutin Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Cheap Christian Louboutin Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Discount Christian Louboutin Christian Louboutin outlet store Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian louboutin wholesale Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet mbt shoes outlet ghd straighteners uk ghd straighteners uk louboutin outlet christian louboutin outlet nfl jerseys wholesale discount mlb jerseys wholesale nba jerseys discount nhl jerseys Discontinued MBT Shoes herve leger outlet cheap nfl jerseys cheap soccer jerseys thailand soccer jerseys Fake Oakleys
Aydera - DentalTürk [ Türkiye'nin Dental Portalı ]
 
Email:
Şifre:
Şifremi unuttum?
 
Dental Türk - Türkiye'nin Dental Portalı
Üye olmak için lütfen tıklayınız! DentalTürk Üyeler:
Sitemizi 3531 ziyaretçi geziyor.
 
     
» Dental Türk
Ana Sayfa
Dental Kurslar
Dental Turizm
Dental Danışma 

» Free Hizmetler
Dental Pazar
Dental Borsa
Dental İş İlanları

» Dental Linkler
Diş Hekimleri
Diş Teknisyenleri
Dental Firmalar
Diş Laboratuvarları

» Dental Servisler
Dental Bilgiler
Dental Videolar

» Dental Arama
Sayfalarda ara:

Üyelerde ara:

E-Sözlükte ara:(İngilizce)

Bu sayfayı yazdır
Sık Kullanılanlara Ekle
Ana sayfam yap
 
Dental Haberler

HASTANE MODERN DİŞ SERVİSİNE KAVUŞUYOR

YENİ YAPILAN ÇALIŞMAYLA HASTALAR DİŞ PROTEZİ İÇİN BAŞKA YERLERE SEVKEDİLMEYECEK
Çanakkale Devlet Hastanesine modern bir diş servisi yapılması için çalışma başlatıldı.
Hastane yetkilileri ek binanın hizmete girmesinin ardından eski binada bulunan diş servisinin daha modern bir hale getirilmesi için çalışma başlatıldığını belirterek,
"Yer sorunu sebebiyle diş serisinin bulunduğu yer bir türlü genişletilemiyordu. Protez labaratuvarının yetersiz gelmesi sebebiyle de yeni aletler alınamıyordu.
Ancak yeni binanın açılmasının ardından yer sorunun ortadan kalktı. Bizlerde bunun üzerine diş polikliniklerinin bulunduğu bölümü genişleterek bir diş servisi haline getirmeye başladık.
Buradaki boya badana dışında diğer fiziki düzenleme çalışmaları bütün hızıyla sürüyor. Modern bir diş protez laboratuarı için de gerekli aletlerin yanısıra eski dişçi koltukları ile aksesuarlarını da yeniledik.
Yaklaşık 100 milyar lirayı bulan bu aletler gerekli çalışmanın ardından yerlerine konulacak. Diş servisi tamamlandığında artık protez için hastalarımız dışarıya sevk edilmeyecek" dediler.

http://www.burasicanakkale.com/

 
  Bize Ulaşın
Dental Türk Portal Türkiye'nin Diş Hekimliği Rehberi. London / UK Tel: +44 78 9100 2293
 
Bu site en iyi 800x600 çözünürlük, IE5 ve üzeri versiyon tarayıcıda görüntülenebilir.
Tüm haklar?saklıdır.Copyright 2004-2018 ©Dental Türk - Aydera Designed by C.Aksoy
Gizlilik İlkeleri | Sponsorlar  Reklam | Rss - Atom | Kurumsal | Gruplar | Sözlük