fake Oakleys cheap Oakley sunglasses Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Cheap Christian Louboutin Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin shoes Wholesale Christian louboutin Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Cheap Christian Louboutin Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Discount Christian Louboutin Christian Louboutin outlet store Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian louboutin wholesale Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet mbt shoes outlet ghd straighteners uk ghd straighteners uk louboutin outlet christian louboutin outlet nfl jerseys wholesale discount mlb jerseys wholesale nba jerseys discount nhl jerseys Discontinued MBT Shoes herve leger outlet cheap nfl jerseys cheap soccer jerseys thailand soccer jerseys Fake Oakleys
Aydera - DentalTürk [ Türkiye'nin Dental Portalı ]
 
Email:
Şifre:
Şifremi unuttum?
 
Dental Türk - Türkiye'nin Dental Portalı
Üye olmak için lütfen tıklayınız! DentalTürk Üyeler:
Sitemizi 3535 ziyaretçi geziyor.
 
     
» Dental Türk
Ana Sayfa
Dental Kurslar
Dental Turizm
Dental Danışma 

» Free Hizmetler
Dental Pazar
Dental Borsa
Dental İş İlanları

» Dental Linkler
Diş Hekimleri
Diş Teknisyenleri
Dental Firmalar
Diş Laboratuvarları

» Dental Servisler
Dental Bilgiler
Dental Videolar

» Dental Arama
Sayfalarda ara:

Üyelerde ara:

E-Sözlükte ara:(İngilizce)

Bu sayfayı yazdır
Sık Kullanılanlara Ekle
Ana sayfam yap
 
Dental Haberler

Türk Dental Sektör Çalısanları Dünyaya Açılıyor....

Arabistan,Libya,Kuveyt , Mısır vs.gibi Arap ülkelerinde sayıları 20' leri aşan diş Teknisyeni (Teknikeri) çalışanı kendi işini kurmayı başardı. Arnavutluk ,Makedonya savaş sonrası Kosova,Balkanlarda çalışan diş laboratuvar çalışanları buralarda da kendi işlerini kurup Türkiye'de olduğu gibi kendi aralarında rekabet başlatmışlardır .
Avrupada Almanya,Fransızca sevenler için Belçika ve İngiltere'de de çalışanlar mevcut ..Buralarda ortaklıklar ve kendi işlerinin sahibi olabiliyorlar.  Fakat diğer ülkelerdeki gibi yoğunlaşma olmamış .Bu ülkelerde diş hekimlerimiz kendi islerinde ağırlıkta ..
Belçikada dis protez laboratuvarları yönünden Arap teknisyenler Yoğunlukta ingiltere'ye yakınlığı bakımından ve iş kurma kolaylığı yönünden ilgili meslektaşlarımın dikkate alması gereken bir bölge.. Ayrıca vergi bakımından ilk iki yıl vergi ödemiyorsunuz teşvikleriniz var. Tabiki gerekli prosödürleri yerine getirmelisiniz .

 Ingiltere için ayrı bir parantez açıp burada oldukça yoğun talep olduğunu bilmelisiniz tabiki vize sorunu olmayanlar yada bu konuyu halledebilenlerin dikkatine... Arapların  bir sözü var [Allah Türklere el vermiş] sanat ve zanaat bakımından Avrupalılardan eksiğimiz olmadığı gibi bu genlerimizde mevcut .Sadece düşünerek ve teknolojiyi takip ederek mesleğimizi icra edelim yeter. Mesleğimize yönelik bu ülkeler hakkında bilgi almak isterseniz  yazabilirsiniz.

Ismail YILMAZ [AyDe®a]
 Anahtar Kelimeler:Protez,Diş,Hekim,Teknisyen,Tekniker,Laboratuvar,Köprü,Total,Kron, Metal,Porselen,Seramik,Opak,Depo,imp-exmakale,forum,Grup,oksit,seramik, Aydera,Dis,Lab,dişçi,dişçiler

 
  Bize Ulaşın
Dental Türk Portal Türkiye'nin Diş Hekimliği Rehberi. London / UK Tel: +44 78 9100 2293
 
Bu site en iyi 800x600 çözünürlük, IE5 ve üzeri versiyon tarayıcıda görüntülenebilir.
Tüm haklar?saklıdır.Copyright 2004-2018 ©Dental Türk - Aydera Designed by C.Aksoy
Gizlilik İlkeleri | Sponsorlar  Reklam | Rss - Atom | Kurumsal | Gruplar | Sözlük