fake Oakleys cheap Oakley sunglasses Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Cheap Christian Louboutin Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin shoes Wholesale Christian louboutin Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Cheap Christian Louboutin Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Discount Christian Louboutin Christian Louboutin outlet store Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian louboutin wholesale Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet mbt shoes outlet ghd straighteners uk ghd straighteners uk louboutin outlet christian louboutin outlet nfl jerseys wholesale discount mlb jerseys wholesale nba jerseys discount nhl jerseys Discontinued MBT Shoes herve leger outlet cheap nfl jerseys cheap soccer jerseys thailand soccer jerseys Fake Oakleys
Aydera - DentalTürk [ Türkiye'nin Dental Portalı ]
 
Email:
Şifre:
Şifremi unuttum?
 
Dental Türk - Türkiye'nin Dental Portalı
Üye olmak için lütfen tıklayınız! DentalTürk Üyeler:
Sitemizi 659 ziyaretçi geziyor.
 
     
» Dental Türk
Ana Sayfa
Dental Kurslar
Dental Turizm
Dental Danışma 

» Free Hizmetler
Dental Pazar
Dental Borsa
Dental İş İlanları

» Dental Linkler
Diş Hekimleri
Diş Teknisyenleri
Dental Firmalar
Diş Laboratuvarları

» Dental Servisler
Dental Bilgiler
Dental Videolar

» Dental Arama
Sayfalarda ara:

Üyelerde ara:

E-Sözlükte ara:(İngilizce)

Bu sayfayı yazdır
Sık Kullanılanlara Ekle
Ana sayfam yap
 
Dental Haberler

Sahte Dişçi ihraç Ettik

İngilterede Londranın Merkezinde berberlere ve kebapcılara yanındaki çantasıyla birlikte giderek takma dişler yapmaya başladığı, Hatay Kırıkhanlı olduğu söylenen sahte dişçi Türklerin yoğun olarak yaşadığı bölgelerde görülmüştür. Sahte diş hekimliği ve diş Teknisyenliği yaptığı duyumlarını çevremizden duyduğumuz şahıs soruşturduğumuz esnaflar tarafında doğrulandı.
En önemlisi söz konusu sahte dişçi laboratuvarımıza kadar gelerek ödünç alçı,ölçü maddesi (aljinat,airetor Başlığı vs. ) gibi diş hekimliği malzemeleri sipariş etmek isteyecek kadar ileri gitmiştir.
Şaşkınlık içinde bunun imkansız olduğunu ve bu iş için ehliyeti olup olmadığını sorduğumda cevapsız kaldı ve kendisini uyardım.
İngilterede sağlık yasalarının ağır olduğunu ve bir an önce bu işten vazgeçmesi yönünde bilgilendirmeye çalıştım.
Tüm uyarılarımı kulak arkası ederek ekmek parası deyip ısrarla malzeme talebinde bulundu.Bunu üzerine isteğinin imkansız olduğunu ve suçuna ortak olamayacağımı söyleyince söylenerek çekip gitti.
İngilterenin mancester gibi şehirlerinde yıllarca sahte diş hekimliği yaptıktan sonra ülkemizdeki gibi ortaya çıkarılan haberlere nadirende olsa rastlamıştık.
İngilterede bu tip sağlık sahteciliği suçları için cezalar oldukça ağır ve insan sağlığına verilen önemden dolayı parayla kefalette mümkün deildir.Ayrıca diş hekimliği malzemelerine sahip olmak satın almak için gerekli diploma ve oda kayıtlarınızın olması zorunludur.
 

Halkımızdan bu tür kişilere bulaşıcı hastalıklar nedeni ile itibar etmemesini kesinlikle öneririz.Son olarak Londrada Türkçe konuşan diş hekimlerimizin bu gibi şahıslara ve bu işin komisyonculuğunu yapan ehliyetsiz diplomasız kşilere karşı laboratuvar işlerini verirken dikkatli olmalarını önermeden geçemeyeceğiz..
Görünen oki ! Sonunda Sahte dişçide ihraç etmiş bulunuyoruz.
DentalTürk haber
ismail YILMAZ / LONDRA
 

 
  Bize Ulaşın
Dental Türk Portal Türkiye'nin Diş Hekimliği Rehberi. London / UK Tel: +44 78 9100 2293
 
Bu site en iyi 800x600 çözünürlük, IE5 ve üzeri versiyon tarayıcıda görüntülenebilir.
Tüm haklar?saklıdır.Copyright 2004-2018 ©Dental Türk - Aydera Designed by C.Aksoy
Gizlilik İlkeleri | Sponsorlar  Reklam | Rss - Atom | Kurumsal | Gruplar | Sözlük