fake Oakleys cheap Oakley sunglasses Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Cheap Christian Louboutin Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin shoes Wholesale Christian louboutin Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Cheap Christian Louboutin Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Discount Christian Louboutin Christian Louboutin outlet store Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian louboutin wholesale Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet mbt shoes outlet ghd straighteners uk ghd straighteners uk louboutin outlet christian louboutin outlet nfl jerseys wholesale discount mlb jerseys wholesale nba jerseys discount nhl jerseys Discontinued MBT Shoes herve leger outlet cheap nfl jerseys cheap soccer jerseys thailand soccer jerseys Fake Oakleys
Aydera - DentalTürk [ Türkiye'nin Dental Portalı ]
 
Email:
Şifre:
Şifremi unuttum?
 
Dental Türk - Türkiye'nin Dental Portalı
Üye olmak için lütfen tıklayınız! DentalTürk Üyeler:
Sitemizi 3523 ziyaretçi geziyor.
 
     
» Dental Türk
Ana Sayfa
Dental Kurslar
Dental Turizm
Dental Danışma 

» Free Hizmetler
Dental Pazar
Dental Borsa
Dental İş İlanları

» Dental Linkler
Diş Hekimleri
Diş Teknisyenleri
Dental Firmalar
Diş Laboratuvarları

» Dental Servisler
Dental Bilgiler
Dental Videolar

» Dental Arama
Sayfalarda ara:

Üyelerde ara:

E-Sözlükte ara:(İngilizce)

Bu sayfayı yazdır
Sık Kullanılanlara Ekle
Ana sayfam yap
 
Dental Haberler

Şimdi Estetik Diş Turizmi Zamanı - Dental Tourism

Türkiyede dünya çapında diş tedavisi hizmeti veriliyor.Türkiyede Dişe dokunur bir sebeple Tatil yapıp diş sorun ve problemlerinizi çözün.
Diş tedavilerini ucuz ve kaliteli yaptırmak için, Avrupa ülkelerinden Türkiye'ye doğru diş hastası akımı var.

Ülke olarak diş tedavisinde dünyanın hiç de gerisinde değiliz. Ülkemizi ucuz bulan Batılı insanların ilgisi büyük.

Avrupada diş tedavisi en pahalı sağlık hizmetlerinden biri.

Fiyatlar bakımından, Kanada, Avusturalya, USA ve Avrupa ülkelerine göre Türkiye"de diş tedavisi hizmetleri büyük bir oranında daha ucuz.
Para birimindeki farklardan kaynaklanan alım gücünün etkisi ile sağlık ve diş sağlı turizmini olumlu yönde etkilemektedir.

Diş Sağlıkçı Turistler

Genelde turizm şirketleri aracılığı ile haftalık programlar dahilinde Türkiye"ye gelen hastaların ilk tercihleri tatil kentleri olurken büyük şehirlerede yönelebiliyorlar.
Diş hastaları tatile çıkmadan önce net üzerinden hizmet veren web siteleri aracılığı ile diş hekimleri ile iletişim kuruyor.
Röntgenlerini online olarak diş hekimine ulaştıraran fiyatlarda anlaşan hastalar randevularını almış olarak yola çıkıyorlar.
Hastaların, tedavi sürelerince bulundukları şehri gezip tatil yapma olanaklarındanda mahrum kalmadan bir taşla iki kuş vurmuş oluyorlar.

Avrupalı Türklerinde memleketlerine yaptıkları ziyaretler hem iş hem ticarete dönüyor.
DentalTurk üzerinden dişçilere ulaşıp şehirlere göre diş  hekimi seçiminizi yaparak kısa bir zaman içinde sağlıklı dişlere kavuşup yaşadığınız ülkeye menun bir şekilde dönebilirsiniz.

Avrpada sadece diş tedavisi için harcanacak para ile memleketinizi gezip eş dost ziyaretleri hem de kendi ülkenizde diş tedaviniz en iyi şekilde tamamlanmış olarak dönebilirsiniz.

Türkiye'de hastalara sunulan kaliteli hizmet ile kullanılan malzemelerin iyi ve teknolojinin gelişmiş imkanlarınında etkisi büyük.

Türkiye"de insanlarımız diş sağlığı konusunda yeterince bilinçli değil.
ABD, İskandinav ülkeleri ve Avrupa"da geliştirilen "koruyucu hekimlik" anlayışı ile çocukluk döneminde bilgilendirme başlıyor ve insanlarda diş çürüğü görünme oranı oldukça düşiktür.


İngiltere"de diş hekimliği konusunda, insanlar ağız sağlığı konusunda oldukça eğitimli.

Buna rağmen sağlık kuruluşu NHS teki kanunlardaki değişiklikler ve yardımların azalması sebebi ile protez (Denture) Kron, Köprü, (Crown and Bridge) estetik dişlerde hasta cebinden para ödemek zorundadır özellikle implant gibi durumlarda ücretler bi hayli kabarık olmaktadır.
Buda özel (Private) durum gerektirdiğinden türkiyede diş sorunlarını çözmek oldukça cazip gelmektedir.

Avrupalı diş hekimliği öğrencileri staj için türkyeyi seçiyor. Diş hekimleri de protez yapımı için Türkiye'yi seçiyor.

Gelişmiş ülkelerde diş çürüklerinin artık asgari ölçüde görülmesi bu ülkelerde diş hekimliği alanında eğitim alan öğrencilerin pratik yapmalarını imkansız hale getiriyor.
Gelişmiş ülkelerde hasta sayısı ne kadar azsa bizde maalsef o kadar fazla.Bu nedenle yurt dışından batılı diş hekimliği üniversite öğrencileri staj amaçlı türkiyeyi seçmektedirler

Aynı şekilde çeşitli Avrupa ülkelerinden Büyük diş laboratuvarları ve diş hekimleri diş hastalarının diş protez çözümleri için ( Dental impression ) ölçülerini alarak protezlerini yaptırmak için Türkiyedeki Diş Teknisyenlerine Diş Protez Laboratuvarlarına gönderiyorlar. Bir hafta içerisinde Türk Teknik adamlari teknikerler tarafindan tamamlanan dprotezleri geri gönderiliyor.

Böylelikle Avrupa"ya diş sağlığı ve protezleri konusunda en iyi hizmet verilmiş oluyor.

Dental Turk Haber / İsmail YILMAZ / Londra

 
  Bize Ulaşın
Dental Türk Portal Türkiye'nin Diş Hekimliği Rehberi. London / UK Tel: +44 78 9100 2293
 
Bu site en iyi 800x600 çözünürlük, IE5 ve üzeri versiyon tarayıcıda görüntülenebilir.
Tüm haklar?saklıdır.Copyright 2004-2018 ©Dental Türk - Aydera Designed by C.Aksoy
Gizlilik İlkeleri | Sponsorlar  Reklam | Rss - Atom | Kurumsal | Gruplar | Sözlük