fake Oakleys cheap Oakley sunglasses Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Cheap Christian Louboutin Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin shoes Wholesale Christian louboutin Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Cheap Christian Louboutin Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Discount Christian Louboutin Christian Louboutin outlet store Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian louboutin wholesale Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet mbt shoes outlet ghd straighteners uk ghd straighteners uk louboutin outlet christian louboutin outlet nfl jerseys wholesale discount mlb jerseys wholesale nba jerseys discount nhl jerseys Discontinued MBT Shoes herve leger outlet cheap nfl jerseys cheap soccer jerseys thailand soccer jerseys Fake Oakleys
Aydera - DentalTürk [ Türkiye'nin Dental Portalı ]
 
Email:
Şifre:
Şifremi unuttum?
 
Dental Türk - Türkiye'nin Dental Portalı
Üye olmak için lütfen tıklayınız! DentalTürk Üyeler:
Sitemizi 3536 ziyaretçi geziyor.
 
     
» Dental Türk
Ana Sayfa
Dental Kurslar
Dental Turizm
Dental Danışma 

» Free Hizmetler
Dental Pazar
Dental Borsa
Dental İş İlanları

» Dental Linkler
Diş Hekimleri
Diş Teknisyenleri
Dental Firmalar
Diş Laboratuvarları

» Dental Servisler
Dental Bilgiler
Dental Videolar

» Dental Arama
Sayfalarda ara:

Üyelerde ara:

E-Sözlükte ara:(İngilizce)

Bu sayfayı yazdır
Sık Kullanılanlara Ekle
Ana sayfam yap
 
Dental Haberler

Diş hekimi başkandan 80 bin öğrenciye diş fırçası


Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Fatih’teki 80 bin ilköğretim okulu ve lise öğrencisine diş fırçası ve macunu dağıtıyor.
Asıl mesleği diş hekimliği olan Başkan Mustafa Demir, diş fırçası ve diş macunu dağıtımına Fatih İlköğretim Okulu 8 – A sınıfında başladı. Öncelikle öğrencilere diş sağlığının önemini içeren bir konuşma yapan Demir, belediyelerin temel görevleri kentin temizlik, yol yapımı, parkların bakımı gibi işleriyle uğraşmanı yanı sıra, o kentte yaşayan insanların ihtiyaçlarını da dikkate alarak hizmetler üretmek olduğunu söyledi.
Bu yapılanlarla kentin güzelleşmesini, daha bakımlı, daha yaşanılası bir yer alması sağlanırken; insanların da daha sağlıklı, daha mutlu, daha huzurlu bir yaşam sürmelerini amaçladıklarını dile getiren Demir, “Belediye olarak, son 3.5 yılda 70 okulumuzda çeşitli sağlık taramaları yaptık. Anne babalarınıza Aile İçi İletişim ve Sağlıklı Beslenme Seminerleri verdik. Sağlık hizmetlerinden daha kolay yararlanabilmeniz için yeni sağlık ocakları açtık.” dedi.

Demir, mesleğinin diş hekimliği olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Bu yıl Türkiye’de bilimsel diş hekimliğinin 100. yılı. Bu yüzden de çocuklarımızın ağız ve diş sağlığına özellikle önem veriyorum ve bu nedenle bugün sizlere, diş fırçası ve diş macunundan oluşan setler dağıtıyoruz. Diş ve diş eti hastalıklarının tedavisi, en yüksek maliyetli hastalıklar arasında dördüncü sırada yer alıyor. Bu yüzden hastalıklar oluşmadan ve erken yaştan itibaren dişleri korumak büyük önem taşıyor. Diş fırçalamak diğer bütün iyi alışkanlıklar gibi küçük yaşlarda kazanılması gereken bir alışkanlık. Bu öğretim yılı içerisinde, Fatih’teki tüm ilk ve orta dereceli okullarımızda diş fırçası ve diş macunundan oluşan setler dağıtacağız.”

Mustafa Demir daha sonra öğrencilere tek tek katlanabilir diş fırçası ve diş macunundan oluşan setleri dağıttı. Diş bakım setlerinin dağıtımı sömestr tatiline kadar sürecek. Diş bakım setleri Fatih’teki yaklaşık 80 bin ilköğretim ve lise öğrencisinin tamamına dağıtılacak.

 
  Bize Ulaşın
Dental Türk Portal Türkiye'nin Diş Hekimliği Rehberi. London / UK Tel: +44 78 9100 2293
 
Bu site en iyi 800x600 çözünürlük, IE5 ve üzeri versiyon tarayıcıda görüntülenebilir.
Tüm haklar?saklıdır.Copyright 2004-2018 ©Dental Türk - Aydera Designed by C.Aksoy
Gizlilik İlkeleri | Sponsorlar  Reklam | Rss - Atom | Kurumsal | Gruplar | Sözlük