fake Oakleys cheap Oakley sunglasses Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Cheap Christian Louboutin Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin shoes Wholesale Christian louboutin Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Cheap Christian Louboutin Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Discount Christian Louboutin Christian Louboutin outlet store Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian louboutin wholesale Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet mbt shoes outlet ghd straighteners uk ghd straighteners uk louboutin outlet christian louboutin outlet nfl jerseys wholesale discount mlb jerseys wholesale nba jerseys discount nhl jerseys Discontinued MBT Shoes herve leger outlet cheap nfl jerseys cheap soccer jerseys thailand soccer jerseys Fake Oakleys
Aydera - DentalTürk [ Türkiye'nin Dental Portalı ]
 
Email:
Şifre:
Şifremi unuttum?
 
Dental Türk - Türkiye'nin Dental Portalı
Üye olmak için lütfen tıklayınız! DentalTürk Üyeler:
Sitemizi 3520 ziyaretçi geziyor.
 
     
» Dental Türk
Ana Sayfa
Dental Kurslar
Dental Turizm
Dental Danışma 

» Free Hizmetler
Dental Pazar
Dental Borsa
Dental İş İlanları

» Dental Linkler
Diş Hekimleri
Diş Teknisyenleri
Dental Firmalar
Diş Laboratuvarları

» Dental Servisler
Dental Bilgiler
Dental Videolar

» Dental Arama
Sayfalarda ara:

Üyelerde ara:

E-Sözlükte ara:(İngilizce)

Bu sayfayı yazdır
Sık Kullanılanlara Ekle
Ana sayfam yap
 
Dental Haberler

Diş Hekimleri Ramazan'da Ağız Diş Sağlığı Konusunda Uyarıyor

Diş hekimleri oruçtan dolayı ağızda oluşacak asitlere karşı vatandaşları uyardı.

Kayseri Diş Hekimleri Odası Başkanı Dr. Tülay Tacettinoğlu, ağız ve diş sağlığının Ramazan ayında da önemli olduğuna dikkat çekerek sahurda dişlerin bir kere fırçalandıktan sonra tuzlu su ile ağız gargarası yapılması gerektiğini kaydetti.
Diş Hekimi Tacettinoğlu, sahurdan iftar vaktine kadar insanın uzun süre yemeden içmeden kesildiğini, bu arada diş arasındaki yemek artıklarının çürüyerek asit oluşturmaya başladığını, bunun ise sağlığa olumsuz etki yaptığını söyleyerek, "Sağlık her şeyden önce gelir. Vücut sağlığı içinde ise ağız ve diş sağlığının ayrı bir önemi vardır. Zira, birçok hastalığın nedenleri arasında bakımsız, çürümüş dişler yer alır.

Bundan dolayı içinde bulunduğumuz ayda, özellikle sahur vakitlerinde dişler bir kere
 fırçalanmalı ve tuzlu su ile ağız gargarası yapılmalıdır. Bu uygulama başta diş ve diş eti hastalığı olmak üzere birçok hastalığı önleyecektir" diye konuştu.
 İhlas Haber Ajansı

 
  Bize Ulaşın
Dental Türk Portal Türkiye'nin Diş Hekimliği Rehberi. London / UK Tel: +44 78 9100 2293
 
Bu site en iyi 800x600 çözünürlük, IE5 ve üzeri versiyon tarayıcıda görüntülenebilir.
Tüm haklar?saklıdır.Copyright 2004-2018 ©Dental Türk - Aydera Designed by C.Aksoy
Gizlilik İlkeleri | Sponsorlar  Reklam | Rss - Atom | Kurumsal | Gruplar | Sözlük