fake Oakleys cheap Oakley sunglasses Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Cheap Christian Louboutin Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin shoes Wholesale Christian louboutin Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Cheap Christian Louboutin Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Discount Christian Louboutin Christian Louboutin outlet store Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian louboutin wholesale Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet mbt shoes outlet ghd straighteners uk ghd straighteners uk louboutin outlet christian louboutin outlet nfl jerseys wholesale discount mlb jerseys wholesale nba jerseys discount nhl jerseys Discontinued MBT Shoes herve leger outlet cheap nfl jerseys cheap soccer jerseys thailand soccer jerseys Fake Oakleys
Aydera - DentalTürk [ Türkiye'nin Dental Portalı ]
 
Email:
Şifre:
Şifremi unuttum?
 
Dental Türk - Türkiye'nin Dental Portalı
Üye olmak için lütfen tıklayınız! DentalTürk Üyeler:
Sitemizi 3593 ziyaretçi geziyor.
 
     
» Dental Türk
Ana Sayfa
Dental Kurslar
Dental Turizm
Dental Danışma 

» Free Hizmetler
Dental Pazar
Dental Borsa
Dental İş İlanları

» Dental Linkler
Diş Hekimleri
Diş Teknisyenleri
Dental Firmalar
Diş Laboratuvarları

» Dental Servisler
Dental Bilgiler
Dental Videolar

» Dental Arama
Sayfalarda ara:

Üyelerde ara:

E-Sözlükte ara:(İngilizce)

Bu sayfayı yazdır
Sık Kullanılanlara Ekle
Ana sayfam yap
 
Dental Haberler

Aydera Dental `den Diş Beyazlatma Hakkında Bilgiler

Bleaching' Beyazlatma yöntemleri seçeneklerle evlere kadar geldi.
Dişleriniz istediğiniz kadar beyaz değilmi?
Aydera Dental, İngiltere Türk toplumunu dişler hakkında bilgilendirmeye devam ediyor.
Bembeyaz bakımlı dişlere sahip olmak, sağlık ve güven duygusu verir. Artık uyurken bile bembeyaz dişlere sahip olunabilir

İnsanın yüz ifadesini yansıtmada önemli bir rolü bulunan dişler, şekil ve renklerindeki bozukluk nedeniyle insanda sıkıntılar yaşatabiliyor.
Dişlerdeki bu sorunlar psikolojik bozukluklara kadar varan sonuçlar doğurduğu gözlemlenebiliyor.
Günümüzde Bleaching' yöntemi ile gerçek renklerini kaybetmiş ve lekelenmiş dişler bembeyaz bir görünüme kavuşuyor. Üstelik bu yöntemi evinizde de rahatlıkla uygulayabiliyorsunuz.
Siz uyurken dişleriniz beyazlamaya devam etsin.

Diğer diş beyazlatma yöntemlerine göre daha ucuz, pratik ve zararsız çözümler sunan 'Home bleaching' yöntemi ( Ev Tipi Beyazlatma yöntemi ) dişlerin yapısında mine ve dentin tabakasında oluşan renklenmeleri giderme işlemidir.
İnsanlarda diş renkleri tıpkı ten renkleri gibi farklılıklar gösterir. Bazı kişiler doğuştan şanslı olarak beyaz diş rengine sahiptirler. Bazen de genetik olarak daha koyu diş rengiyle doğarız. Annemizin hamileyken kullandığı veya çocuklukta kullanilan bazı antibiyotiklerden dolayı da diş renkleri koyulaşabilir. Veya içilen sulardaki flour yoğunluğu da diş renklerinin koyulaşmasına neden olabilir.

Çeşitli nedenlerle koyulaşmış dişlerin rengini daha açık hale getirme işlemine diş beyazlatma denir.Bu işlemi evinizde gece yatarken takacağınız bir aparey içine sıkılan jellerle veya klinik içinde doktor gözetiminde yaptırabilirsiniz.
Kullanılacak malzeme tekniğe göre süreleri ve ücretleri değişebilir uygulanabilir seçenekler.
1.Birincisi Diş Hekimi tarafından uygulanır.
Yöntem İkiye ayrılır.
a.Power Blaeching Muayenehane ortamında 1 saat içinde gerçekleştirilen beyazlatıcı jel ve ışıktan oluşan kısa sürede 3-5 ton diş rengini açan en hızlı, güvenilir ve etkili yöntemlerdendir.
b.Home bleaching ( Ev Tipi Beyazlatma yöntemi ) ağızdan alınan basit bir ölçü ile diş teknisyeninin kişiye özel hazırladığı plastik ağızlıkların içine jeller konularak yapılan beyazlatma işlemidir. Ortalama 3-5 günde istenen beyazlama sağlanır. Gecede 4-8 saat takılması gereklidir. ( renge ve jele bağlı olarak süreler değişir).

2.Ekonomik Yöntem Home Self  Bleaching kendi başına uygulayabileceği ev tipi bir yöntem.
Led ışıklı ışıksız iki ayrı ürün seçeneği vardır.
Paketlerde 1-Beyazlatma jeli 2-Dişler için ( Standart hazır kaşıklı ) 3-ışık verici ,paketler talimatları ile birlikte satılmaktadır.
Jeller buzdolabında saklanmalıdır. İlk 3 gün arka arkaya aralıklarla kullanılabilir.
Güvenli beyazlık için kaşıkların size özel yapılması önemlidir.
Diş Hekimine öncelikle ağızdan ölçü aldırıp Seçtiginiz dis laboratuvarında diş teknisyenleri tarafından diş yapısına özel hazırlanmış beyazlatma plaklarını yaptırıp güvenli bir şekilde uygulanabilir.
'Diş Teknisyenlerinin hazrılayacağı bu plaktaki özellik hazır alınan paketlerdeki standart ölçü kaşıklarına kıyasla beyazlatma jelinin diş etine gelmeyecek bir şekilde sıvı boşlukları verilerek yapılmış ve ağız diş yapısı ile birebir uygun olması ayrıcalığı vardır.'
Kişi kendisi için hazırlanmış özel kalıbın içerisine sıvı jeli yerleştirerek, kullanablir. uygulanan periodlar içinde bembeyaz  dişlere sahip olunabilir.

Diş eti rahatsızlığı olmayan protez kullanmayan herkes yaptırabilir.
Hangi yöntemin dişlerinize uygun olup olmadığını sürekli kontrollerinizi yapan diş hekimine danışmanız daha sağlıklı sonuç elde etmenizi sağlayacaktır.
Diş beyazlatma uygulamaları sırasında dikkat etmeniz gerekenler!
Uygulama periodlarında sıcak/soğuk içecek ve gıdalardan, sigara, kahve, çay, kola gibi boyalı maddelerden uzak durmalısınız.
Bleaching' Diş Beyazlatmalrında sigara ve diğer boyalı içecekleri kullanım oranınıza göre bir kaç yıl etkisini gösterir.
Dental Türk - www.vrupagazete.com

 
  Bize Ulaşın
Dental Türk Portal Türkiye'nin Diş Hekimliği Rehberi. London / UK Tel: +44 78 9100 2293
 
Bu site en iyi 800x600 çözünürlük, IE5 ve üzeri versiyon tarayıcıda görüntülenebilir.
Tüm haklar?saklıdır.Copyright 2004-2018 ©Dental Türk - Aydera Designed by C.Aksoy
Gizlilik İlkeleri | Sponsorlar  Reklam | Rss - Atom | Kurumsal | Gruplar | Sözlük