fake Oakleys cheap Oakley sunglasses Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Cheap Christian Louboutin Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin shoes Wholesale Christian louboutin Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Cheap Christian Louboutin Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Discount Christian Louboutin Christian Louboutin outlet store Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian louboutin wholesale Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet mbt shoes outlet ghd straighteners uk ghd straighteners uk louboutin outlet christian louboutin outlet nfl jerseys wholesale discount mlb jerseys wholesale nba jerseys discount nhl jerseys Discontinued MBT Shoes herve leger outlet cheap nfl jerseys cheap soccer jerseys thailand soccer jerseys Fake Oakleys
Aydera - DentalTürk [ Türkiye'nin Dental Portalı ]
 
Email:
Şifre:
Şifremi unuttum?
 
Dental Türk - Türkiye'nin Dental Portalı
Üye olmak için lütfen tıklayınız! DentalTürk Üyeler:
Sitemizi 3557 ziyaretçi geziyor.
 
     
» Dental Türk
Ana Sayfa
Dental Kurslar
Dental Turizm
Dental Danışma 

» Free Hizmetler
Dental Pazar
Dental Borsa
Dental İş İlanları

» Dental Linkler
Diş Hekimleri
Diş Teknisyenleri
Dental Firmalar
Diş Laboratuvarları

» Dental Servisler
Dental Bilgiler
Dental Videolar

» Dental Arama
Sayfalarda ara:

Üyelerde ara:

E-Sözlükte ara:(İngilizce)

Bu sayfayı yazdır
Sık Kullanılanlara Ekle
Ana sayfam yap
 
Dental Haberler

Her yönüyle birinci sınıf bir buluşma “ Labodent’07 ”

 

Geçtiğimiz Haziran ayında İstanbul’da düzenlenen Labodent’06-1.Uluslararası Diş Teknisyenleri Kongresi, 2007 yılında da İstanbul’da yapılacak.
31 Ağustos 1-2 Eylül tarihleri arasında Diş Teknisyenleri Çalışma Grubu ve Medya Fuarcılık işbirliği ile düzenlenecek Labodent’07 için hazırlıklara başlandı. Oda ve dernek başkanları kamuoyuna kongre hakkında duyurular yaparak bu çerçevede yetkililerle görüşüyor.

Türkiye’nin dört bir yanından gelecek katılımcıları kongre kapsamında bir çok etkinlik bekliyor. Kongre kapsamında konuşmacıların yapacağı sunumların yanında firmaların açtığı kurslarda pratik eğitimler verilecek. Özellikle pratik eğitimlerin ağırlıkta olacağı kongrede, teknisyenler bir taraftan bilimsel bilgi ihtiyaçlarını karşılarken firmaların getirdiği son teknolojik ürünleri de yakından tanıma fırsatı bulacaklar.

Uluslararası katılımın da olacağı kongrede uygulamalı kurslara ağırlık verilecek. Ve kurslar 10-12 kişilik gruplar halinde organize edilecek. Kurslar da katılımcılar bire bir eğitim alabilme imkanı bulacaklar. kurslar gün içerisinde tekrarlanacak. Kurslara sınırlı sayıda kayıt alınacağından ön kayıt yaptıran teknisyenler kurs programlarında öncelik hakkı kazanacaklar.
Gün boyu dönüşümlü olarak sürecek uygulamalı kurslar, son çıkan teknolojik ürünler ve sosyal etkinliklerle zenginleştirilen organizasyona ön kayıtlar başladı.

http://www.medyafuarcilik.com/

 

 
  Bize Ulaşın
Dental Türk Portal Türkiye'nin Diş Hekimliği Rehberi. London / UK Tel: +44 78 9100 2293
 
Bu site en iyi 800x600 çözünürlük, IE5 ve üzeri versiyon tarayıcıda görüntülenebilir.
Tüm haklar?saklıdır.Copyright 2004-2018 ©Dental Türk - Aydera Designed by C.Aksoy
Gizlilik İlkeleri | Sponsorlar  Reklam | Rss - Atom | Kurumsal | Gruplar | Sözlük