fake Oakleys cheap Oakley sunglasses Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Cheap Christian Louboutin Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin shoes Wholesale Christian louboutin Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Cheap Christian Louboutin Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Discount Christian Louboutin Christian Louboutin outlet store Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian louboutin wholesale Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet mbt shoes outlet ghd straighteners uk ghd straighteners uk louboutin outlet christian louboutin outlet nfl jerseys wholesale discount mlb jerseys wholesale nba jerseys discount nhl jerseys Discontinued MBT Shoes herve leger outlet cheap nfl jerseys cheap soccer jerseys thailand soccer jerseys Fake Oakleys
Aydera - DentalTürk [ Türkiye'nin Dental Portalı ]
 
Email:
Şifre:
Şifremi unuttum?
 
Dental Türk - Türkiye'nin Dental Portalı
Üye olmak için lütfen tıklayınız! DentalTürk Üyeler:
Sitemizi 3644 ziyaretçi geziyor.
 
     
» Dental Türk
Ana Sayfa
Dental Kurslar
Dental Turizm
Dental Danışma 

» Free Hizmetler
Dental Pazar
Dental Borsa
Dental İş İlanları

» Dental Linkler
Diş Hekimleri
Diş Teknisyenleri
Dental Firmalar
Diş Laboratuvarları

» Dental Servisler
Dental Bilgiler
Dental Videolar

» Dental Arama
Sayfalarda ara:

Üyelerde ara:

E-Sözlükte ara:(İngilizce)

Bu sayfayı yazdır
Sık Kullanılanlara Ekle
Ana sayfam yap
 
Dental Haberler

Felçli diş hekimi özel sandalyede çalışıyor

Kar motoruyla kaza geçiren 37 yaşındaki ortodonti uzmanı Diş Hekimi Barış Ünlü’nün belden aşağısı felç oldu. Artık bağımlı yaşadığı tekerlekli sandalyesinde hastalarını tedavi ediyor.

DİŞ Hekimi Barış Ünlü, 2001 yılında yılbaşı tatili için arkadaşlarıyla Uludağ’a gitti. Yeni yıldan önceki gün, iki arkadaşı ve bir rehberle birlikte dağda gezintiye çıktı. Akşama doğru tipi başladı. Barış Ünlü, yoğun tipi nedeniyle arkadaşlarının döndükleri yönü göremedi ve yanlış yöne saptı. Motorla birlikte beş metrelik çukura düştü. Helikopterle Bursa’daki özel bir hastaneye kaldırıldı. Belden aşağısının felç olduğunu doktorlar söylemeden kendisi anlamıştı. Üç ay hastanede kaldı.

Artık o bir omurilik felçlisiydi ama çalışmaya ara vermedi. Günde 30’a yakın hastayla ilgilenen Ünlü, muayenede, İsviçre’den getirttiği, özel yapım tekerleli sandalyesini dik konuma getiriyor. Ama daha çok yardıma ihtiyacı olduğu için iki yerine altı asistanı var.

Barış Ünlü yakınlarının anlayışını hiç yadsımıyor. Ama bazı yerlerde gördüğü muamele onu çok üzüyor. Ne olursa olsun yine de adını vermek istemediği bir yüzme kulübünün "Kusura bakmayın havuzdaki görüntüyü bozuyorsunuz" diye kendisini reddetmesini aklından çıkaramıyor.

Barış Ünlü, kız arkadaşı Şebnem’in desteğini hiç azaltmadığını ve hayatındaki en anlamlı şeyin o olduğunu söylüyor. İki arkadaşın ilişkisi, kazadan hiç etkilenmemiş gibi sürüyor.

En Başarılı 10’da

1987’de Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olan Ünlü, Ortodonti Anabilimdalı’nda doktorasını yaptı. Ünlü, aynı zamanda Amerikan Ortodonti Derneği’nin üyesi. Her yıl 2 bin diş hekimine seminer veren Ünlü, 1997’de "Ortodontist" adlı kliniğini kurdu.

Ünlü, ayrıca dünyanın önde gelen liderlik ve girişimcilik organizasyonlarından biri olan Junior Chamber International Türkiye-Genç Girişimciler Derneği’nin bu yıl 12’ncisi düzenlenen Türkiye’nin En Başarılı 10 Genci Yarışması’na aday gösterildi.
Esma ÇAKIR

 
  Bize Ulaşın
Dental Türk Portal Türkiye'nin Diş Hekimliği Rehberi. London / UK Tel: +44 78 9100 2293
 
Bu site en iyi 800x600 çözünürlük, IE5 ve üzeri versiyon tarayıcıda görüntülenebilir.
Tüm haklar?saklıdır.Copyright 2004-2018 ©Dental Türk - Aydera Designed by C.Aksoy
Gizlilik İlkeleri | Sponsorlar  Reklam | Rss - Atom | Kurumsal | Gruplar | Sözlük