fake Oakleys cheap Oakley sunglasses Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Cheap Christian Louboutin Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin shoes Wholesale Christian louboutin Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Cheap Christian Louboutin Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Discount Christian Louboutin Christian Louboutin outlet store Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian louboutin wholesale Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet mbt shoes outlet ghd straighteners uk ghd straighteners uk louboutin outlet christian louboutin outlet nfl jerseys wholesale discount mlb jerseys wholesale nba jerseys discount nhl jerseys Discontinued MBT Shoes herve leger outlet cheap nfl jerseys cheap soccer jerseys thailand soccer jerseys Fake Oakleys
Aydera - DentalTürk [ Türkiye'nin Dental Portalı ]
 
Email:
Şifre:
Şifremi unuttum?
 
Dental Türk - Türkiye'nin Dental Portalı
Üye olmak için lütfen tıklayınız! DentalTürk Üyeler:
Sitemizi 778 ziyaretçi geziyor.
 
     
» Dental Türk
Ana Sayfa
Dental Kurslar
Dental Turizm
Dental Danışma 

» Free Hizmetler
Dental Pazar
Dental Borsa
Dental İş İlanları

» Dental Linkler
Diş Hekimleri
Diş Teknisyenleri
Dental Firmalar
Diş Laboratuvarları

» Dental Servisler
Dental Bilgiler
Dental Videolar

» Dental Arama
Sayfalarda ara:

Üyelerde ara:

E-Sözlükte ara:(İngilizce)

Bu sayfayı yazdır
Sık Kullanılanlara Ekle
Ana sayfam yap
 
Dental Haberler

10. Uluslararası estetik Diş hekimliği Kongresi

Estetik Dişhekimleri Kongresi 15-17 eylül tarihleri
arasında İstanbul Grand Cevahir Otel'de yapılacaktır .
EDAD kurulduğu yıldan beri düzenlediği kogrelerinde, 3 öğeyi en yüksekte tutmak için büyük bir uğraş vermekte. Sosyal etkinlikler, kongre sergisi ve tabiki bilimsel program bu üç öğenin sac ayakları.
Bu güne kadarki organizasyonlarımızı bizlerle paylaşanlar EDAD’ın konresindeki sosyal etkinlikleri çok iyi bilirler. Kongre süresince 1 gece kültürel içerikli bir organizasyonumuz olurken, diğer gece de İstanbul’un en güzel özel kulüplerinden biri olan “Çubuklu 29”da sabah 3’lere 4’lere kadar devam eden partimiz gerçekleşmekte.

Kongre sergisine gelince yine tüm firmaların en özel ve en yeni ürünlerini tanıtıma sundukları bir “Butik Sergi” olma özelliğimizi korumaktayız.
Kongre lokasyonu tabi ki İstanbul. Değişik kültürlerin ve kıtaların birleştiği dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’umuzun kongremize katılan yabancı misafirlerimizin buraya gelmesinde çok büyük rolü var.
Tüm bunları alt alta koyduğumuzda zaten daha fazla söze gerek kalmıyor. Bize de yapacak tek bir şey kalıyor Eylül’ü bekleyip 15, 16 ve 17’inde hep birlikte olabilmek.

Sevgi ve saygılarımla,
Dt. Galip Gürel
Ayrıntılar için EDAD etkinlikler sayfasına göz atmayı unutmayınız...
Değişiklik, düzenleme ve ekleme talepleriniz için Resme tıklayarak sitesine ulaşabilirisiniz..
I.YILMAZ

Edat_Haber_i-yilmaz

 
  Bize Ulaşın
Dental Türk Portal Türkiye'nin Diş Hekimliği Rehberi. London / UK Tel: +44 78 9100 2293
 
Bu site en iyi 800x600 çözünürlük, IE5 ve üzeri versiyon tarayıcıda görüntülenebilir.
Tüm haklar?saklıdır.Copyright 2004-2018 ©Dental Türk - Aydera Designed by C.Aksoy
Gizlilik İlkeleri | Sponsorlar  Reklam | Rss - Atom | Kurumsal | Gruplar | Sözlük