fake Oakleys cheap Oakley sunglasses Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Cheap Christian Louboutin Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin shoes Wholesale Christian louboutin Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Cheap Christian Louboutin Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Discount Christian Louboutin Christian Louboutin outlet store Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian louboutin wholesale Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet mbt shoes outlet ghd straighteners uk ghd straighteners uk louboutin outlet christian louboutin outlet nfl jerseys wholesale discount mlb jerseys wholesale nba jerseys discount nhl jerseys Discontinued MBT Shoes herve leger outlet cheap nfl jerseys cheap soccer jerseys thailand soccer jerseys Fake Oakleys
Aydera - DentalTürk [ Türkiye'nin Dental Portalı ]
 
Email:
Şifre:
Şifremi unuttum?
 
Dental Türk - Türkiye'nin Dental Portalı
Üye olmak için lütfen tıklayınız! DentalTürk Üyeler:
Sitemizi 538 ziyaretçi geziyor.
 
     
» Dental Türk
Ana Sayfa
Dental Kurslar
Dental Turizm
Dental Danışma 

» Free Hizmetler
Dental Pazar
Dental Borsa
Dental İş İlanları

» Dental Linkler
Diş Hekimleri
Diş Teknisyenleri
Dental Firmalar
Diş Laboratuvarları

» Dental Servisler
Dental Bilgiler
Dental Videolar

» Dental Arama
Sayfalarda ara:

Üyelerde ara:

E-Sözlükte ara:(İngilizce)

Bu sayfayı yazdır
Sık Kullanılanlara Ekle
Ana sayfam yap
 
Dental Haberler

Diş Teknisyenleri, Labodent’06 ile büyük buluşmaya hazırlanıyor

Kuruluş aşamasındaki Türk Diş Protez Teknisyenleri Platformu ile diş teknisyenliği alanında Türkiye’nin ilk bilimsel yayını Dental Labor Türkiye’nin birlikte düzenlediği 1. Uluslararası Diş Teknisyenliği Kongresi ve Sergisi (LABODENT’06), 9-11 Haziran 2006 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.
Türkiye’de bir ilk
Yurt içi ve yurt dışından konuşmacıların da yer alacağı kongreye, başta Avrupa olmak üzere Balkanlar, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetleri’nden de katılım bekleniyor. LABODENT’06, ülkemizde diş teknisyenliği alanında düzenlenen ilk kongre ve sergi olması bakımından da büyük önem taşıyor.
Organizasyon yetkilileri, Avrupa, Balkanlar, Orta Doğu ve Türk Cumhuriyetleri’ndeki diş teknisyenliği kurum ve kuruluşlarıyla çeşitli görüşme ve anlaşmalar yaparak yurt dışı katılımı maksimum seviyeye getirmeyi amaçlıyor.
Sergi, Kongre ve Kurslar
LABODENT’06 kapsamında, üç etkinlik eş zamanlı olarak yürütülecek: Diş Teknisyenliği Kongresi, Kurslar ve Sergi.
Katılımcılar, bir taraftan yerli ve yabancı bilim adamlarının bilgi birikimlerinden yararlanırken, diğer yandan düzenlenecek kurslarla, çeşitli ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olma fırsatı yakalayacaklar.
Bilimsel kongrenin iki ayrı salonda aynı anda yapılacağı etkinlikte katılımcılar, bilimsel toplantılarla çakışmayan zaman dilimlerinde üretici/ithalatçı firmaların düzenleyeceği kurslardan da yararlanabilecekler. Farklı salonlarda düzenlenecek kurslar, gün boyu tekrarlanacak ve bir kursa giren katılımcının bir başkasını kaçırması söz konusu olmayacak.
2.000’in üzerinde katılımın beklendiği LABODENT’06; üretici, ithalatçı ve pazarlamacı firmalarla diş teknisyenlerini buluşturan bir fuara da ev sahipliği yapacak. Kurulacak standlarda bir taraftan firmalar yeni ürünlerini sergilerken, katılımcılar da ürünler ile ilgili bilgileri birinci ağızdan dinleme fırsatı bulacaklar.

Ayrıntılı bilgi için http://www.dentalkongre.com/
Kongre Başkanı Dr Uğur ERGİN 0532 296 92 22
Türk Diş Teknisyenleri Platformu Adına Kongre Eş Başkanı Zekayi ERGAN 0352 222 63 23

Türk Diş Teknisyenleri Platformu Genel Sekreteri Şahin KÖSEGİL 0342 230 79 79
Labodent’ 06 Koordinatörü Yunus CEYLAN 0212 274 96 60 – 0555 518 87 28

 
  Bize Ulaşın
Dental Türk Portal Türkiye'nin Diş Hekimliği Rehberi. London / UK Tel: +44 78 9100 2293
 
Bu site en iyi 800x600 çözünürlük, IE5 ve üzeri versiyon tarayıcıda görüntülenebilir.
Tüm haklar?saklıdır.Copyright 2004-2018 ©Dental Türk - Aydera Designed by C.Aksoy
Gizlilik İlkeleri | Sponsorlar  Reklam | Rss - Atom | Kurumsal | Gruplar | Sözlük