fake Oakleys cheap Oakley sunglasses Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Louboutin Outlet Christian Louboutin Outlet Louboutin Outlet Cheap Christian Louboutin Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin shoes Wholesale Christian louboutin Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Cheap Christian Louboutin Louboutin outlet Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Discount Christian Louboutin Christian Louboutin outlet store Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian louboutin wholesale Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin outlet Christian Louboutin Outlet Christian Louboutin outlet louboutin outlet louboutin outlet mbt shoes outlet ghd straighteners uk ghd straighteners uk louboutin outlet christian louboutin outlet nfl jerseys wholesale discount mlb jerseys wholesale nba jerseys discount nhl jerseys Discontinued MBT Shoes herve leger outlet cheap nfl jerseys cheap soccer jerseys thailand soccer jerseys Fake Oakleys
Aydera - DentalTürk [ Türkiye'nin Dental Portalı ]
 
Email:
Şifre:
Şifremi unuttum?
 
Dental Türk - Türkiye'nin Dental Portalı
Üye olmak için lütfen tıklayınız! DentalTürk Üyeler:
Sitemizi 3997 ziyaretçi geziyor.
 
     
» Dental Türk
Ana Sayfa
Dental Kurslar
Dental Turizm
Dental Danışma 

» Free Hizmetler
Dental Pazar
Dental Borsa
Dental İş İlanları

» Dental Linkler
Diş Hekimleri
Diş Teknisyenleri
Dental Firmalar
Diş Laboratuvarları

» Dental Servisler
Dental Bilgiler
Dental Videolar

» Dental Arama
Sayfalarda ara:

Üyelerde ara:

E-Sözlükte ara:(İngilizce)

Bu sayfayı yazdır
Sık Kullanılanlara Ekle
Ana sayfam yap
 
Dental Haberler

Böbrek Ameliyatında Dişleri Gitti

İzmir’de yattığı hastanede böbrek ameliyatına giren 77 yaşındaki bir hasta, altın dişlerinden oldu.

Böbrek rahatsızlığından dolayı İzmir  Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Araştırma ve Eğitim Hastanesi’ne giden Mehmet Kara, böbreğinde kist olduğunu ve birinin alınması gerektiğini öğrendi.
Verilen tarihte ameliyat için hastaneye giden Kara, takma dişlerini ameliyat öncesi bir görevliye verdi. Başarılı bir ameliyat geçiren yaşlı adam, böbrek acısından kurtuldu; ancak dişlerine tekrar kavuşamadı. Bir haftadır sıvı yiyeceklerle beslenen Mehmet Kara, arasında dört tane de altın diş bulunan takma dişlerinin bulunması için hastane yönetimine başvurdu.
Ameliyat için hastaneye giden Mehmet Kara, elbiselerini bir torbaya koydu. Son anda takma dişleri aklına geldi ve bir gazete kağıdına sarıp hemşireye verdi. Hemşirenin de bir hizmetliye teslim ettiği diş, ameliyathanedeki aynanın pervazına bırakıldı. Dişlerinin konulduğu yeri gören yaşlı adam, ameliyat sonrası kendine gelince geri istedi; fakat kaybolduğunu öğrendi. Hastane görevlileri de bütün aramalarına rağmen dişleri bulamadı. Dişsiz kalan Kara ise hastanede hoşaf ve çorbadan başka bir şey yiyemedi.
Ürolog Dr. Mustafa Delibaş’ın başarılı bir ameliyata imza attığını ve görevlilere müteşekkir olduklarını belirten Kara’nın oğlu İsmail Kara ise hasta odasına herkesin girememesine rağmen dişlerin kaybolmasının üzücü olduğunu ifade etti. Kara, aynı olayın tekrarlanmaması için konuyu yetkililere ilettiklerini bildirdi.
Başhekim Salih Zeki Güçlü, şikayetin kendilerine geldiğini doğruladı. Ameliyatı yapan doktordan bilgi aldığını belirten Güçlü, “Bana gelselerdi, konuyu size intikal bile etmeden çözerdik. Böbrek kanseri sebebiyle ameliyat etmişiz hastayı. Ameliyat öncesi takma dişlerini görünce çıkarmışlar. Bu arada yakınları, ihmal sonucu dişleri almamış. Bir yere konulan dişler hata sonucu kaybolmuş. Hasta yakınlarının da ihmali olan bu konuda hastayı çağırdık. Perşembe günü hastanemizden diş için randevu verdik. Hastamızın dişlerini yaptırarak masrafını üstleneceğiz.” dedi.

 
  Bize Ulaşın
Dental Türk Portal Türkiye'nin Diş Hekimliği Rehberi. London / UK Tel: +44 78 9100 2293
 
Bu site en iyi 800x600 çözünürlük, IE5 ve üzeri versiyon tarayıcıda görüntülenebilir.
Tüm haklar?saklıdır.Copyright 2004-2018 ©Dental Türk - Aydera Designed by C.Aksoy
Gizlilik İlkeleri | Sponsorlar  Reklam | Rss - Atom | Kurumsal | Gruplar | Sözlük